MÖBLER / Byråar, sekretärer / Skrivbyrå 10656267
nr 1065 6267
Skrivbyrå
Björk, längd: 96 cm, djup: 42 cm, höjd: 103 cm
Kondition: slitage, slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 31 oktober 2016
kl 20:03:00
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr